O nas

Nasz dom położony jest w sercu Puszczy Lubuskiej, w przepięknym otoczeniu lasów, łąk torfowisk i ogrodów. Z każdej strony inny las, aleje bukowe, stare dęby, pospolite, ale za to pełne grzybów sosny, domu strzegą wyniosłe akacjami, za domem rozlewa się Rzeka Pliszka, która dalej płynie szerokimi torfowiskami i przestrzenią łąki. Kosobudki to otwarty, gościnny dom, w którym lubimy gościć innych by dzielić się naszym doświadczeniem.

Miejsce Aktywności Twórczej to miejsce dla nauki i poznania, aby ujrzeć blask wiedzy, lepiej zrozumieć otaczający świat przyrody poprzez uczestnictwo w warsztatach ekologicznych, przyrodniczych, poprzez zanurzenie się w miejscu gdzie cywilizacja znika a natura staje się częścią nas. To odkrywanie energii która promieniuje wokół nas i przenika cały świat. To miejsce dla muzyki, rytmów bębnów, terapii ruchem, tańcem, medytacją, miejsce dla warsztatów jogi, miejsce gdzie zwołują się kręgi kobiet. U nas dotrzesz do spraw trudnych, głęboko ukrytych i odrodzisz się nowym szczęśliwym człowiekiem. U nas możesz uczestniczyć we wspólnym graniu, słuchaniu, odbieraniu. Poznając dźwięk mis tybetańskich i kryształowych wprowadzisz się w stan głębokiego relaksu i wyciszenia, uspokajając pobudzone emocje i myśli i rozluźniając napięcia w ciele.

Miejsce Aktywności Twórczej to warsztaty fotograficzne, plastyczne, kursy mandali, to otwarcie się na nową praktykę pomagająca w naturalny sposób przebudzić wewnętrzną siłę kreacji drzemiącą we wnętrzu każdego człowieka. To również warsztaty spontanicznego rysowania lub malowania, podczas którego nie liczy się technika ani umiejętności, ale sam akt kreacji polegający na wyrażaniu własnych odczuć, to rozwój duchowy, osobisty, to poznanie samego siebie.