Pokoje

Miejsce Aktywności Twórczej to wypoczynek dla małych grup, połączony w zależności od zainteresowań gości z różnego rodzaju warsztatami. Dom dysponuje 12 – 14 miejscami noclegowymi, dwa pokoje i dormitorium (biała przestrzeń). W domu są 2 łazienki, biblioteka, wi-fi, salon z kominkiem. Kuchnia do dyspozycji gości, sala do jogi (60 m kw), pracownie, pomost nad brzegiem rzeki, taras (40 m kw) który uchroni wszelkie działania od deszczu a nie odzieli od kontaktu z rozległą łąką, sadem pełnym zakamarków i miejsc odpoczynku.

Do dyspozycji uczestników jest także stodoła, w której znajduje się przestrzeń do rozmaitych działań, czasem jest to pracownia, miejsce warsztatowe, sala prób, czasem galeria!

Miejsce Aktywności Twórczej to wypoczynek dla małych grup, połączony w zależności od zainteresowań gości z różnego rodzaju warsztatami. Dom dysponuje 12 – 14 miejscami noclegowymi, dwa pokoje i dormitorium (biała przestrzeń). W domu są 2 łazienki, biblioteka, wi-fi, salon z kominkiem. Kuchnia do dyspozycji gości, sala do jogi (60 m kw), pracownie, pomost nad brzegiem rzeki, taras (40 m kw) który uchroni wszelkie działania od deszczu a nie odzieli od kontaktu z rozległą łąką, sadem pełnym zakamarków i miejsc odpoczynku. Do dyspozycji uczestników jest także stodoła, w której znajduje się przestrzeń do rozmaitych działań, czasem jest to pracownia, miejsce warsztatowe, sala prób, czasem galeria!

Listopad-marzec wyceniamy indywidualnie.

Kwiecień-październik:
– 700 zł/dzień,
– 1400zł/weekend (piątek od 16.00 – niedziela do 16.00) dla grup do 10 osób. Każda dodatkowa osoba 70 zł/ dzień.

Maksymalna ilość miejsc noclegowych 15.

Istnieje możliwość zamówienia wegetariańskiego wyżywienia.

Dom posiada salę do jogi/ćwiczeń, która pomieści 12 osób.

Sylwester, Boże Narodzenie, Wielkanoc wyceniamy indywidualnie.